جزیره فایل

پایگاهی مملو از طرح درس سالانه , طرح درس روزانه , پاورپوینت درسی , تحقیق آماده , محصولات آموزشی , پژوهش معلمان , پروژه دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید. تمام طرح درس ها، مقالات و پاورپوینت ها قابل ویرایش هستند.

طرح درس سالانه علوم تجربی چهارم دبستان

طرح درس سالانه علوم تجربی چهارم دبستان

در کتاب علوم تجربی پایه چهارم ، بخش های مختلفی مانند جمع آوری اطلاعات ، گفت و گو ، فکر کنید ، کاوشگری ، آزمایش کنید و ... وجود دارد. این بخش ها به همراه فعالیت های که درون کلاس یا خارج از کلاس صورت می گیرد به تعمیق مفاهیم کمک می نماید.

بهتر است ، جهت تدریس یک ساله این کتاب از طرح درس سالانه ای که در آن به بخش های مختلف توجه شده استفاده نمود.

در این قسمت ، طرح درسی سالانه برای تدریس کتاب علوم تجربی چهارم دبستان آورده ایم . این طرح درس در جدولی زیبا تهیه و تنظیم شده است.

طرح درس مذکور ( بر اساس آخرین تغییرات کتب درسی ) شامل 5 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان تغییر در آن وجود دارد.

در این طرح درس برای هر جلسه رئوس مطالب ، اهداف ، خلاصه گزارش تدریس ، مواد لازم و فعالیت های تکمیلی در نظر گرفته شده است.

همچنین در آن به فعالیت های مختلف از جمله اجرای آزمایش ، نمایش فیلم ، تحقیق ، کارهای پژوهشی و ساخت وسایل دست ساز اهمیت داده شده است .

قابل ذکر است : در این مجموعه علاوه بر طرح درس فوق ، دو طرح درس سالانه دیگر از همین کتاب ( با شیوه نگارش متفاوت ) نیز وجود دارد.

 

 هدیه این محصول : طرح درس سالانه جغرافی چهارم - فهرست کامل موضوعات تحقیقی برای جشنواره هاپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TarhDars-joghrafi-ghaharom_580227_1418.zip85.6k
Mozooe-Jashnvareh_580227_6525.zip238.5k
TarhDars-Sali-Oloom4_580227_1120.zip260.1k

طرح درس گوناگونی گیاهان علوم چهارم

طرح درس گوناگونی گیاهان علوم چهارم عنوان درس 12 کتاب علوم تجربی پایه چهارم ابتدایی ، گوناگونی گیاهان می باشد . در این درس دانش آموزان با قسمت های مختلف گیاه و گل آشنا می شوند. در درس فوق ، موضوعات مختلف دیگری نیز وجود دارد که دانش آموزان آن را فرا می گیرند . از جمله : از گل تا دانه ، از دانه تا گیاه ، گیاهان بدون دانه و ... در این قسمت طرح درسی روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم. این طرح درس در یک جدول زیبا تهیه  و تنظیم شده ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,600 تومان

طرح درس سالانه قرآن چهارم دبستان

طرح درس سالانه قرآن چهارم دبستان نویسندگان کتاب قرآن در پایه چهارم ابتدایی ، اهداف کلی مختلفی برای آموزش این کتاب در نظر گرفته اند . از جمله: زیبا خواندن ، حفظ برخی از سوره ها و پیام های قرآنی ، توجه به معنی آیات و عبارات قرآنی ، آشنایی با داستان های قرآنی و ... برای محقق شدن این اهداف ، باید برنامه ریزی داشت و از طرح درس سالانه ، جهت تدریس یک ساله این کتاب استفاده کرد. در این قسمت ، طرح درسی سالانه از کتاب قرآن پایه چهارم دبست ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,600 تومان