جزیره فایل

پایگاهی مملو از طرح درس سالانه , طرح درس روزانه , پاورپوینت درسی , تحقیق آماده , محصولات آموزشی , پژوهش معلمان , پروژه دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید. تمام طرح درس ها، مقالات و پاورپوینت ها قابل ویرایش هستند.

طرح درس باغ سری، هدیه های آسمان ششم

طرح درس باغ سری، هدیه های آسمان ششم

فرمت فایل ورد و پی دی اف می باشد

عنوان درس 4 کتاب هدیه های آسمان پایه ششم دبستان، باغ سری می باشد. در این درس دانش آموزان در قالب یک داستان با مفهوم امر به معروف و نهی از منکر آشنا می شوند.

در این قسمت، طرح درسی روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم. این طرح درس در 6 صفحه تهیه و تنظیم شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

در طرح درس مذکور مراحل مختلف تدریس به همراه فعالیت های که معلم یا دانش آموز در هر مرحله باید انجام دهند؛ ذکر شده است.

مناسب است این درس زمانی تدریس شود که همراه با دانش آموزان خود در موقعیتی مشابه قرار دارید. مثلاً به اردو رفته اید و از کنار باغ های میوه رد می شوید یا اینکه در جایی قرار دارید که وسوسه استفاده از وسایلی که اجازه دانش آموزان استفاده از آنها را ندارند؛ وجود دارد.

اگر در چنین موقعیتی به طور واقعی قرار ندارید می توانید این موقعیت را به طور فرضی در کلاس ایجاد کنید. ویژگی داستانی بودن متن درس به خاطر شیرینی خاصی که دارد می تواند برای دانش آموزان شنیدنی و دلچسب باشد.

قابل ذکر است: در پایان طرح درس، مجموعه کاملی از سوالات این درس به همراه پاسخ آن آورده شده است.

  هدیه این محصول : طرح درس هدیه های آسمان ششم، درس دوران غیبت - طرح درس آداب زندگی کتاب هدیه های آسمان ششمپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TarhDars-Hedieh6-BaghSeri_2129765_4586.zip133k
TarhDars-Hediyehae6-Doran-Ghebat_2129765_7345.zip202.6k
TarhDars-Hedieha6-Adab-Zendegi_2129765_2134.zip69.5k

طرح درس دوران غیبت هدیه های آسمان ششم

طرح درس دوران غیبت هدیه های آسمان ششم عنوان درس 8 کتاب هدیه های آسمان پایه ششم دبستان، دوران غیبت می باشد. در این درس دانش آموزان با دوران غیبت امام زمان (عج)، مفهوم مرجع تقلید، مفهوم ولی فقیه و وظیفه ایشان در دوره غیبت آشنا می شوند. پیشنهاد می شود با توجه به پیمانه ای بودن آموزش درس هدیه های آسمان، در صورت امکان این درس در ایام ولادت امام زمان (عج ) و یا زمان آغاز امامت ایشان تدریس شود. در این قسمت، طرح درسی روزانه جهت تدریس درس دو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان