جزیره فایل

پایگاهی مملو از طرح درس سالانه , طرح درس روزانه , پاورپوینت درسی , تحقیق آماده , محصولات آموزشی , پژوهش معلمان , پروژه دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید. تمام طرح درس ها، مقالات و پاورپوینت ها قابل ویرایش هستند.

تحقیق در مورد مولکول و شکل آن

تحقیق در مورد مولکول و شکل آن

مولکول به کوچکترین واحدی از یک ماده گویند که از دو یا چند اتم تشکیل شده باشد. به عبارت دیگر کوچکترین واحد یک ماده خالص که دارای خواص شیمیایی یکسان با آن ماده باشد؛ مولکول گویند.

جهت آشنایی بیشتر با مولکول در این قسمت دو تحقیق آورده ایم. این تحقیق ها جمعا دارای 15 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

تحقیق اول شامل 8 صفحه بوده و در ابتدای آن مقدمه ای درباره مولکول بیان شده است. پس از آن به انواع مولکول، نسبت اتم ها در مولکول، اندازه هر مولکول، رقص مولکول ها، بوی مولکول ها، ایزومر، واحد فرمولی، ساختار مولکول، مولکول آب و ... پرداخته شده است.

تحقیق دوم شامل 7 صفحه بوده و عنوان آن، شکل مولکول ها می باشد. در این تحقیق، ابتدا مقدمه ای در مورد شکل مولکول ها بیان شده و پس از آن تاثیر قلمرو الکترونیکی در تعیین شکل مولکول ها به طور کامل توضیح داده شده است.

در ادامه، هندسه مولکول ها ( خطی، سه ضلعی مسطح، چهار وجهی، سه ضلعی دو هرمی، هشت وجهی ) ذکر شده و زاویه های پیوندی در تعیین شکل مولکول ها نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

در تهیه و تنظیم هر یک از این تحقیق ها علاوه بر کادر کشی و عنوان بندی، از عکس های زیبا و مرتبط  با مباحث استفاده شده و جذابیت مطالعه آن ها را دو چندان کرده است.   هدیه این محصول : تحقیق درسی با موضوع اتم ها - تحقیق کاربردی در مورد جهت یابی و چگونگی یافت جهتپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Tahgigh-Molekool_2105622_4736.zip545.8k
Tahgigh-Atom_2105622_4928.zip2.4 MB
Jehat-Yabi_2105622_3777.zip3.3 MB

تحقیق در مورد اتم و تاریخچه آن

تحقیق در مورد اتم و تاریخچه آن به زبان ساده می توان گفت: کمترین و کوچکترین مقدار هر عنصر شیمیایی، اتم می باشد. هر آنچه اطراف خود می بینیم از انواع مختلف اتم ها ساخته شده است. در این قسمت جهت شناخت بیشتر اتم و آشنایی با مفاهیم مرتبط با آن، سه تحقیق آورده ایم. تحقیق های مذکور جمعا دارای 25 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد. تحقیق اول شامل 11 صفحه بوده و در آن توضیحات کاملی در م ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

تحقیق در مورد عنصر و جدول تناوبی

تحقیق در مورد عنصر و جدول تناوبی عنصر ماده ای است که نمی توان آن را با واکنش های شیمیایی به اجزای ساده تر تقسیم کرد. در جدول تناوبی 118 عنصر وجود دارد که از این تعداد، 20 درصد در طبیعت وجود نداشته و به طور مصنوعی در آزمایشگاه ساخته می شوند. جهت آشنایی بیشتر با عنصر و جدول تناوبی، در این قسمت سه تحقیق آورده ایم. این تحقیق ها جمعا دارای 24 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد. تحقیق ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان