جزیره فایل

پایگاهی مملو از طرح درس سالانه , طرح درس روزانه , پاورپوینت درسی , تحقیق آماده , محصولات آموزشی , پژوهش معلمان , پروژه دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید. تمام طرح درس ها، مقالات و پاورپوینت ها قابل ویرایش هستند.

طرح درس نگاهی به فضا ، علوم نهم

طرح درس نگاهی به فضا ، علوم نهم

عنوان فصل 10 کتاب علوم تجربی پایه نهم ، نگاهی به فضا می باشد. در این درس دانش آموزان با علم نجوم ، کهکشان ، ستارگان ، صورت های فلکی ، جهت یابی ، منظومه شمسی ، سیارات ، قمر ، سیارک ها و شهاب سنگ ها آشنا می شوند.

در این قسمت ، طرح درسی روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم . این طرح درس شامل 3 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده است.

طرح درس مذکور در یک جدول زیبا تهیه و تنظیم شده و قابلیت ویرایش مطالب آن توسط دیگران وجود دارد.

در ابتدای این طرح درس ، اهداف ( کلی ، جزئی و رفتاری ) در حیطه های مختلف در نظر گرفته شده و پس از آن به سراغ مراحل مقدماتی رفته ایم.

در مرحله مقدماتی ، توضیحاتی در مورد وسایل کمک آموزشی ، چیدمان کلاس ، برقراری ارتباط ، ارزشیابی تشخیصی و ایجاد انگیزه ذکر شده است .

بعد از مرحله مقدماتی ، نوبت به اجرای تدریس می باشد . توضیحات و فعالیت های که معلم و دانش آموز در حین تدریس باید انجام دهند در طرح درس ذکر شده است.

در پایان ، ارزشیابی انجام شده و درس جمع بندی می شود و در نهایت به دانش آموزان تکلیف ارائه می کنیم.

قابل ذکر است : در این مجموعه علاوه بر طرح درس فوق ، پرسش های مختلفی از این درس به همراه پاسخ فعالیت ها ( در 5 صفحه ) نیز وجود دارد.   هدیه این محصول : طرح درس علوم نهم ، مبحث حرکت چیست - تحقیق در مورد وسایل و ابزار آزمایشگاه علومپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TarhDars-Oloom9-Negahi-Be-Faza_2058931_3003.zip154k
TarhDars-Oloom9-Harekat-Chist_2058931_5298.zip371.9k
Tahgig-Vasaell-Azmaeshgahi_2058931_6169.zip1.6 MB

طرح درس حرکت چیست ، علوم نهم

طرح درس حرکت چیست ، علوم نهم عنوان فصل 4 کتاب علوم تجربی پایه نهم  " حرکت چیست " می باشد؟ در این فصل دانش آموزان با مسافت ، جا به جایی  ، تندی متوسط ، سرعت متوسط ، تندی لحظه ای و شتاب متوسط آشنا می شوند. در این قسمت جهت تدریس این فصل طرح درس روزانه ای آورده ایم . طرح درس مذکور شامل 4 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد. در این طرح درس اهداف مختلف از جمله کلی ، جزئی و رفتاری ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,400 تومان